NulaGames

KVKK

Gizlilik Politikası ve KVKK ile Uyumluluk

Bu Gizlilik Politikasının orijinal versiyonu İngilizce olarak yazılmıştır. Bu Gizlilik Politikasının çevrilmiş herhangi bir sürümü İngilizce sürümü ile çakıştığı ölçüde, İngilizce sürüm denetler.

NulaGames, ("NulaGames", "biz", "biz" veya "bizim") bilgilerinizin özel niteliğini çok ciddiye alır. Bilgilerinizi nasıl topladığımız ve işlediğimiz, bilgilerinizi güvende tuttuğunuz ve anlamlı seçenekler sunduğumuz konusunda şeffaf olmaya gayret ediyoruz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili bu politika ("Gizlilik Politikası"), NulaGames.com'u ("Site") ve/veya NulaGames'in diğer alanlarını, ürünlerini, reklam ürünlerini, hizmetlerini ziyaret ettiğinizde ve kullandığınızda topladığımız veya aldığımız bilgileri nasıl ele aldığımızı açıklar. iOS ve Android mobil uygulamalarımız (Site ile birlikte "Hizmetler") ve içeriklerimiz de dahil olmak üzere.

Bu Gizlilik Politikası Nedir?

Bu Gizlilik Politikası, Hizmetler'i kullanırken veya erişirken toplanan bilgilerimizin tedavisini kapsamaktadır. Bu Gizlilik Politikası, ortaklarımızın bizimle paylaştığı ya da ortaklarımızla paylaştığımız her türlü hakkımızdaki bilgileri de kapsamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası, üçüncü taraf web siteleri, hizmetler, uygulamalar veya işletmeler (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sahip olmadığınız, kontrol etmediğimiz veya yönetmediğimiz üçüncü tarafların uygulamaları için geçerli değildir. Yalnızca gizliliğinize olan saygımızı paylaşan Üçüncü Taraf Hizmetleriyle çalışmaya çalışsak da, bu Üçüncü Taraf Hizmetlerinin içerik veya gizlilik politikaları için sorumluluk almayız. Eriştiğiniz tüm Üçüncü Taraf Hizmetlerin gizlilik politikalarını dikkatlice incelemenizi öneririz.

Ayrıca: Bu Gizlilik Politikası, kullanıcılarımızın NulaGames içeriklerinde neler yaptıklarını yönetmemektedir ve bireysel kullanıcılarımızın ve blog yazarlarımızın bilgi toplama ve kullanma uygulamalarından sorumlu değiliz. NulaGames ürünlerinin mükemmel özelliklerinden biri özelleştirilebilirliktir ve kullanıcılarımızın içeriklerde nasıl davrandıkları konusunda çok fazla esnekliği vardır. Ağımızdaki bir kullanıcı hesabı ziyaret ettiğinizde, bu içerik bizim yaptığımızdan daha fazla bilgi toplayabilir ve reklam verenler de dahil olmak üzere hiçbir ilişkimiz olmayan üçüncü taraflara bilgi sağlayabilir.

Ne Topluyoruz ve Nasıl Kullanıyoruz?

Hizmetleri sunarken çeşitli bilgi türleri toplar ve alırız. Hizmetlerimizi kullanmak için NulaGames tarafından toplanan bazı bilgi kategorileri gereklidir. Hizmetlerimizi sunabilmek, kişiselleştirmek ve iyileştirmek için, Hizmetlerimizi nasıl kullandığınızı ve bunlarla nasıl etkileşimde bulunduğunuzu ve nasıl çalıştığınızı anlamak için hakkınızda sahip olduğumuz bilgileri (Hizmetlerimizden ve Hizmetlerimizden aldığımız bilgiler dahil) birleştirir ve kullanırız. Bu tür bilgileri ve kullanımlarını aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklarız.

Bilgilerinizi yasal olarak toplamak ve kullanmak için esas olarak üç ayrı temele dayanırız.

İlk olarak, Hizmetlerimizi size Hizmet Şartlarımıza uygun olarak sağlamak için bilgilerinizi belirli yollarla işlemek zorundayız. Bu işlem sizin ve bizim Hizmet Şartlarımız arasındaki sözleşmeyi gerçekleştirmek için gereklidir ve Hizmet Şartlarımız kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için bilgilerinizin işlediğimiz Hizmetlerin zorunlu bir parçası olduğunu açıkça belirtmektedir.

İkincisi, bilgilerinizi belirli şekillerde kullanma iznini verdiğiniz yerde, sizin izninize (sizin herhangi bir zamanda iptal edebileceğiniz) güveneceğiz.

Üçüncüsü, aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, bazı durumlarda, gerektiğinde, yasal menfaatlerinizin haklarınız veya menfaatleriniz tarafından geçersiz kılınamadığı, bizim veya ziyaretçiler, kullanıcılar veya ortaklar gibi daha meşru menfaatler için bilgilerinizi işleyebiliriz.

Bazen, NulaGames, bilginin işlenmesi için hayati menfaatlerinizi veya başkalarının (örneğin, yakın bir zarara uğrama riski varsa), kamu menfaatinin gerekli olduğu hallerde, ya da bir yasal zorunluluk, mahkeme emri veya yasal taleplerin uygulanması ve savunulması.

Hesap Bilgileri: Hizmetler (bir "Hesap") üzerinde bir hesap oluşturduğunuzda, size kullanıcı adı, şifre, yaş ve e-posta adresi (“Hesap Bilgileri”) gibi bilgileri sizden isteyebiliriz. Hizmetler. Hizmetlerin, kişiselleştirme gibi hizmetleri geliştirmek ve geliştirmek için, tek başına veya diğer bilgilerle birlikte Hesap Bilgilerini de kullanabiliriz. Hizmetlerimizi yasal olarak kullanabileceğinizi doğrulamak için yaşınızı kullanırız. Hesabınızı doğrulamak ve aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde sizinle iletişim kurmak için e-posta adresinizi kullanıyoruz. Ayrıca, kullanıcıların arkadaşlarına e-posta adresiyle bakmalarına da izin veriyoruz; Ancak, Hesap Ayarlarınız aracılığıyla e-posta aramayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Kendinizi NulaGames üzerinde anonim olarak tutabilirsiniz, ancak yayınlarınızın, içeriklerinizin, sayfalarınızın ve kullanıcı adlarınızın herkes tarafından varsayılan olarak herkes tarafından görülebildiğini unutmayın. E-posta adresinizi bilen kişiler de bloglarınızı bulabilir. Listelenmemiş olmayı tercih ederseniz Hesap Ayarlarınıza gidin.

Bizimle E-posta İletişimi: Hizmetler'in bir parçası olarak, bazen e-posta ve diğer iletişimleri bizden alabilirsiniz. Hesabınızla ilgili idari iletişimler (ör. Hesap kurtarma veya şifre sıfırlama amacıyla), Hizmetler'in ve Hesabınızın bir parçası olarak kabul edilir. Ayrıca, Hesap Ayarları sayfanızdan veya e-postaların kendilerindeki “Çıkış” bağlantısını kullanabilmeniz için size başka e-posta türleri de gönderebiliriz. Şifrenizi veya diğer Hesap Bilgilerinizi sormanız için size e-posta göndermeyeceğimizi unutmayın; Böyle bir e-posta alırsanız, lütfen bize iletin.

İki tür e-posta gönderiyoruz: NulaGames'de gerçekleşen eğlenceli şeyler hakkında olanlar ve hesabınızla ilgili önemli bilgileri olanlar. Birinciden vazgeçebilirsin, ama ikincisini değil.

Üçüncü Taraf Hizmetlerinde Hesaplarınız Hakkında Bilgi: Hesabınızı belirli Üçüncü Taraf Hizmetlerine bağlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, bir Üçüncü Taraf Hizmeti için kullanıcı adınızı veya diğer kullanıcı kimliğinizi bize sağlamayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda, bu Hizmete giriş yapmanız gerekebilir. Bu giriş işlemini tamamladıktan sonra, hesabınıza bu hizmet üzerinden erişmemizi sağlayan bir simge alırız. Böylece, örneğin, bize sorduğunuzda içeriğinizi bu hizmete gönderebiliriz. Üçüncü Taraf Hizmet hesaplarınız için şifrelerinizi alamıyoruz veya saklamıyoruz.

Üçüncü Taraf Hizmetlerinden Elde Edilen Bilgiler: Bazı durumlarda, sizinle ilgili bilgi verebilecek Üçüncü Taraf Hizmetleriyle iş birliği yaparız. Söz konusu bilgiler, örneğin, söz konusu üçüncü tarafa bu bilgileri açıkladıysanız ve NulaGames'in erişmesine veya almasına olanak sağladıysa, örneğin cinsiyetinizi içerebilir.

Bu bilgileri aldığımız ölçüde, yeni Hizmetler geliştirmek veya Hizmetleri iyileştirmek veya geliştirmek için kullanabiliriz.

Diğer hizmetleri NulaGames hesabınıza bağladığınızda, bu hizmetler sizinle ilgili bilgileri paylaşabilir. Bize gösterilen şey, uzun ve sıkıcı olan, ancak sorularınız veya endişeleriniz varsa muhtemelen okumanız gereken gizlilik politikaları tarafından belirlenir.

Kullanıcı İçeriği: Varsayılan olarak, Hizmetler aracılığıyla tüm paylaşımlar herkese açıktır. Bize içerik sağladığınızda, herkesin görüntüleyebilmesi için yayınlanır. İçeriği özel olarak yayınlamanıza izin veren parola korumalı içerikler, kuponlar ve satışlar gibi araçlar sağlıyoruz. Aksi seçmediğiniz sürece, yayınladığınız her şeyin herkese açık olduğunu varsayalım. Ayrıca, özellikle bir kupon, satış ürünü veya gönderilmiş gönderi aracılığıyla, başka bir kullanıcıyla özel olarak paylaştığınız her şeyin, daha sonra bu kullanıcı tarafından herkese açık olarak yayınlanabileceğini lütfen unutmayın. Yayınlanan ve herkese açık olarak paylaşılan içerik, arama motorları dahil herkes tarafından erişilebilir ve bu, söz konusu içeriğe ilişkin kontrolünüzü etkileyebilir. Ayrıca, Internet'te paylaşılan bilgilerin kopyalanması ve Internet'te paylaşılabilmesi de dahil olmak üzere, Hizmetler'e özgü eylemlerin veya özelliklerin (örneğin, yeniden girme gibi) dahil edilmesi de mümkündür.

Özünde, NulaGames bir halka açık platformdur. Şaşırtıcı şeyleri paylaşmaktan korkmayın, ancak birkaç kez bir kez daha etkilendiklerinde, internetten bir şeyleri tamamen ortadan kaldırmanın zor olabileceğini anlayın.

Yerel İşlemler: Hizmetler, ürünlerimizden ayrılan, bir gönderiyi beğenme, bir gönderiyi yeniden yazma, bir gönderiye yanıt verme ve bir hesabı takip etme gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Beğenme, yeniden yazılma ve yanıtlama, herkese açık eylemlerdir - herkes, bir gönderideki "notları" görünümünü genişletebilir, örneğin bir gönderiye kimin hoşlandığını, hoşlandığını veya yanıt verdiğini görmek için. Hizmetleri geliştirmek, yeni Hizmetler geliştirmek ve özellikle NulaGames deneyiminizi kişiselleştirmek için yerel eylemler hakkında bilgi kullanırız. Bu bilgileri kullanarak kişiselleştirme, sevdiklerinizle alakalı yeni yayınlar sunmayı, daha iyi arama sonuçları sunmanızı ve size ilgi alanlarınızla daha alakalı reklam vermenizi göstermeyi içerebilir.

Kullanıcı İçeriği Hakkında Bilgi: Bazı durumlarda, Hizmetler'e sağladığınız içerik hakkında bilgi toplayabiliriz. Örneğin, resimlerinizin bir parçası olarak dahil edildiğinde, kameranızı, kamera ayarlarınızı veya EXIF bilgilerinizi açıklayan bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgi, Hizmetlerimizi geliştirmemize ve ek özellikler ve işlevsellik sunmamıza olanak tanır.

Finansal Bilgiler: Bazen ödeme yönteminizle ilgili bilgiler (geçerli kredi kartı numarası, türü, son kullanma tarihi veya diğer finansal bilgiler) gibi finansal bilgileri toplayacağız. Ücretli bir Hizmet satın almaya karar verdiğinizde bu bilgileri isteriz. Ancak, bu finansal bilgileri saklamayız; bu bilgiler ödeme işlemcimiz tarafından saklanır (“Ödeme İşlemi Yapanlar”) ve bu bilgilerin kullanımı ve depolanması Ödeme İşlemi Yapanın ilgili hizmet şartları ve gizlilik politikasına tabidir (Ödeme İşlemi Yapanın başka şartlar da olabilir ve siz sorumlusunuz). Kendinizi bu terimlerle tanımak ve tanımak için. Ödeme İşlemcimizden belirli bilgileri alıyoruz: (1) Ödeme İşlemcimiz tarafından saklanan bilgileri kullanarak daha fazla alışveriş yapabilmeniz için Hesabınızla bağlandığımız benzersiz bir belirteç ve (2) belirli durumlarda, son dört rakamı bu jetonla ilişkili kredi kartı numarası, böylece sahtekarlık işlemlerini ve kimlik hırsızlığını önleyebiliriz.

Hizmetlerin Kullanımıyla İlgili Bilgiler: Bir Hesap sahibi olanlar da dahil olmak üzere Hizmetlerin kullanıcıları nasıl kullandığı hakkında bilgi topluyoruz. Bu tür bilgiler, her oturum açtığınızda (yani, bir istekte bulunmak üzere) günlük dosyalarımızda toplanabilir. Bu bilgileri toplamak ve analiz etmek için dahili araçlar ve üçüncü taraf uygulamaları ve hizmetleri (Google Analytics gibi) kullanıyoruz. Bu bilgilerin bazıları, Hizmetlere erişmek için kullanılan İnternet Protokolü Adresi (“ IP Adresi ”) ile de ilişkilendirilebilir; Bazıları Hesabınıza bağlanabilir; ve bazıları sadece toplu olarak toplanabilir ve kullanılabilir (sizi veya Hesabınızı tanımlayamayacak bir istatistiksel önlem olarak). Bir gönderi yaptığınızda, IP Adresinizi de toplarız. Bu bilgileri, siz ve diğerlerinin Hizmetler ile nasıl etkileşime girdiği, genellikle iyileştirme, iyileştirme, koruma ile ilgili bir dizi konuyla ilgili olarak kullanabiliriz. ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcılara kişiselleştirilmiş içerik sağlamak; kullanıcılara hedefli reklam sunmak; arama sonuçlarımızı iyileştirmek; trend veya popüler içeriği belirleme; Spam, kötü amaçlı yazılım, kimlik hırsızlığı ile mücadele etmek ve genel olarak kullanıcılarımızı ve topluluğumuzu güvende tutmak; “Korumamız ve Başkalarının Korunması Hakkında Açıklanmış Bilgiler” de belirtilen yasal ve güvenlik nedenleriyle.

Sizin için kişiselleştirmek, hem sizin hem de topluluğumuzun zarar görmesini engellemek ve bunu kullanan herkes için NulaGames'ı iyileştirmek için NulaGames ile nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında bilgi kullanıyoruz.

Web Tarayıcınızla İlgili Bilgiler: Tarayıcınızın türü ve sürümü, kullandığınız cihazın türü, işletim sisteminiz ve sürümünüz, dil tercihiniz gibi Hizmetler ile etkileşimde bulunduğunuzda, web tarayıcınızdaki bilgileri otomatik olarak alır ve kaydederiz. Sizi Hizmetler'e yönlendiren web sitesi veya hizmet, Hizmetlere yaptığınız her isteğin tarih ve saati, ekranınızın görüntü bilgileri ve web tarayıcınıza yerleştirdiğimiz çerezlerden gelen bilgiler (aşağıda açıklandığı gibi). Bazen, belirli web tarayıcı uzantılarını kullanıp kullanmadığınızı ve bu bilgileri Hesabınızla ilişkili bir şekilde depolayıp saklamadığınızı da tespit ederiz. Hizmetleri sağlamak, güvenliğini sağlamak, geliştirmek ve iyileştirmek için web tarayıcısıyla ilgili bilgileri kullanıyoruz.

Konum Bilgileri: Bazı durumlarda, IP Adresinizi kaba bir coğrafi konuma dönüştürmek gibi, bulunduğunuz yerle ilgili bilgileri toplar ve saklarız. Ayrıca konumunuz hakkında bilgi vermenizi de isteyebiliriz. Örneğin, konumunuzu coğrafi olarak etiketlemek için coğrafi konum bilgilerinizi mobil cihazınızdan kullanma izni gibi. Sizin için Hizmetleri iyileştirmek ve kişiselleştirmek için konum bilgilerini kullanabiliriz, örneğin size ilgili yerel içeriği göstererek.

Mobil Cihazınızla İlgili Bilgiler: Mobil cihazınızla ilgili bilgileri toplayabilir ve saklayabiliriz. Bazı durumlarda, biz ya da Yemin (mobil analizler ve diğer hizmetler için kullandığımız), mobil cihazınızı yukarıda belirtilen “Hizmetlerin Kullanımıyla İlgili Bilgiler” bölümünde açıklanan amaçlar için benzersiz bir tanımlayıcı alabilir, oluşturabilir veya atayabiliriz. Ayrıca, telefon numaranızı yeni ürünleri etkinleştirmek ve Hizmetler'i iyileştirmek için Hesap girişi için çok faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirerek sağlamanızı isteyebilir. Telefon numaranızı toplamak ve saklamak bizim için sorun olup olmadığını size her zaman soracağız.

Çerezleri ve Web Etiketlerini Kullanarak Toplanan Bilgiler: Çerezler, bir web sitesine eriştiğinizde web tarayıcınıza gönderilip kaydedilebilen metin dosyalarıdır; Web tarayıcınız bu çerezleri ziyaret ettiğiniz her web sitesiyle ilişkili bir şekilde depolar ve genellikle hangi tarayıcıyı kullandığınıza bağlı olarak çerezlerinizi tarayıcı ayarlarınızda görebilirsiniz. Bir web etiketi, bir web sayfasına veya NulaGames'a veya üçüncü bir tarafın o sayfaya baktığınızı görmesini sağlayan e-postaya gömülmüş bir kod veya pikseldir. Sunucularımızın web tarayıcınızı tanımasını ve "Hizmetlerin Kullanımıyla İlgili Bilgiler" bölümünde açıklandığı şekilde Hizmetler'i nasıl ve ne zaman kullandığınızı bize bildirmek için çerezleri ve web etiketlerini kullanıyoruz.

Çerezlerimiz kendi başlarına bilgi içermiyor doğrudan sizi tanımlar ve kim olduğunuzu bize anlatmak için çerezler aracılığıyla toplanan genel bilgileri diğer bilgilerle birleştirmeyiz. Bununla birlikte, giriş yaptığınızı tanımlamak için çerezleri kullanıyoruz ve web tarayıcınızın Hizmetler'e erişmiş olduğunu ve varsa bu bilgileri Hesabınızla ilişkilendirebiliyoruz. Hesabınızla ilişkilendirdiğimiz benzersiz veya neredeyse benzersiz tanımlayıcıları çerezlerimizde de saklayabiliriz. Bu bilgi, bazen, yukarıda "Hizmetlerin Kullanımıyla İlgili Bilgiler" bölümünde açıklandığı gibi kullanılır. Çoğu web tarayıcısının, tarayıcınızın yeni tanımlama bilgilerini kabul etmesini engelleyen çerez özelliğini kapatma seçeneği vardır. Web tarayıcınızın karmaşıklığına bağlı olarak), her yeni çerezin çeşitli şekillerde kabul edilmesine karar vermenize izin verir. Çerezleri devre dışı bırakırsanız, Hesabınıza giriş yapamazsınız ve bu nedenle Hizmetlerimizin büyük çoğunluğunu kullanamazsınız; bu nedenle, Hizmetleri kullanırken çerezlerinizi devre dışı bırakmanızı önermiyoruz. Google Analytics gibi kullandığımız bazı hizmetler (Üçüncü Taraf Hizmetleri dahil), web etiketlerini kullanır ve kendi çerezlerini tarayıcınıza da yerleştirebilir ve ağımızdaki bağımsız kullanıcı hesapları kendi çerezlerini yerleştiren kod içerebilir. Ayrıca, bazen üçüncü taraflarla web etiketlerini kullanarak, örneğin reklam veya e-postamızın etkinliğini ölçmek için sınırlı süreli çalışmalar yürütüyoruz. Aksi belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikasının yalnızca çerez kullanımımızı kapsadığını ve üçüncü taraflarca çerez kullanımını kapsamadığını unutmayın.

Hesabınıza giriş yapabilme, NulaGames'in birçok harika özelliğinden biridir. Çerezler bunu mümkün kılar. Çerezler ve web etiketleri, insanların NulaGames'ı nasıl kullandığını da öğrenmemize yardımcı olur. Bu da, sizin için daha iyi bir ürün üretmemize yardımcı olur.

Kişilerinizle İlgili Bilgiler: Hizmetlerin belirli özellikleri, bize kişi listelerinizi sağlamanıza olanak tanır, böylece sizi Hizmetlerimizdeki kişilerle de bağlantılandırabiliriz. Örneğin, e-posta iletişim bilgilerinizi Hesabınıza geçici olarak bağlayabilirsiniz, böylece size Hizmetleri kullanan e-posta kişilerinizin bir listesini sağlayabiliriz. Başka bir örnek olarak, cep telefonu iletişim bilgilerinizi bize mobil uygulamalarımız aracılığıyla gönderebilirsiniz. Bu sayede, hizmetlerimizi kullanan kişileri listeleyerek bloglarını "takip edebilirsiniz". Size bu tür bir bilgi sağlayıp sağlamadığınız konusunda bir seçenek sunacağız ve uygun özellik dahilinde bu bilgileri nasıl kullandığımızı tam olarak açıklayacağız.

Türetilmiş Bilgi: Yukarıda “Yerel Eylemler” ve “Hizmetlerin Kullanımına İlişkin Bilgiler” bölümünde açıklandığı gibi, Hesabınızın açıklayıcı niteliğini taşıyan özelliklerin türetilmesi ya da çıkarılması için Hizmetler üzerindeki işlemlerinizi analiz ediyoruz (örneğin, ne tür İzlediğiniz bloglar veya görüntülediğiniz veya beğendiğiniz mesajlar. Bu bilgiyi yukarıdaki “Hizmetlerin Kullanımıyla İlgili Bilgiler” bölümünde açıklanan amaçlar için kullanıyoruz.

Bilgileriniz Kim ile Paylaşılıyor?

Sizden aldığımız bilgileri asla paylaşmayız.

Hizmetlerle Kamuya Paylaşılan Bilgiler: “Kullanıcı İçeriği” ve “Yerli İşlemler” bölümünde belirtildiği gibi, yukarıda belirtilenler, Hizmetler aracılığıyla yayınlanan içerikler ve Hizmetlere yaptığınız birçok eylem kamuoyu ile paylaşılmaktadır. Bu tür bilgiler herkes tarafından görülebildiği ve arama motorları tarafından dizine alınabileceğinden (Google Arama, Yandex, Bing veya Yahoo Search gibi), herkese açık olarak neyi açıklamayı seçeceğinize dikkat etmeli ve paylaşmak istediğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız.

NulaGames'de oluşturduğunuz içerik, varsayılan olarak herkese açıktır. Bu, herkesin onu görebileceği ve arama motorlarının bunu endeksleyebileceği anlamına gelir. İçeriklerinizin herkese açık olmamasını tercih ederseniz, sunduğumuz ek gizlilik özelliklerinden bazılarına göz atın.

Hizmetler Arasında Paylaşılan Bilgiler: Mümkünse, birden fazla Hizmet kullanımınızla ilgili toplu bilgiler sağlayabiliriz ve Hizmetleri iyileştirmek ve geliştirmek için konsolide edilmiş bilgileri kullanabilir ve yeni Hizmetler geliştirebiliriz.

Üçüncü Taraf Hizmetleriyle Paylaştığınız Bilgiler: Üçüncü Taraf Hizmetlerine Hizmetler aracılığıyla erişebilirsiniz, örneğin harici işaretlere tıklayarak. Ayrıca, sağladığınız bilgileri içerik gönderileri gibi Üçüncü Taraf Hizmetleriyle paylaşmayı da tercih edebilirsiniz (örneğin, Twitter veya Facebook'a paylaşımları paylaşarak). Bu Gizlilik Politikası yalnızca topladığımız bilgileri yönetir ve bu Üçüncü Taraf Hizmetlerinin gizlilik politikalarını okumak ve anlamaktan siz sorumlusunuz. Üçüncü Taraf Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için veri paylaşabiliriz, buraya bakın.

NulaGames'de yaptığınız yayınları diğer sitelere (Facebook veya Twitter gibi) otomatik olarak yayınlayabilirsiniz. Gizlilik Politikamızın sona ermesi ve politikalarının başladığı yer burası. Paylaşmayı düşündüğünüz tüm hizmetlerin politikalarını NulaGames hesabınıza bağlamadan önce iyi olduğundan emin olun.

Hizmetlerimizi İşletmek ve İyileştirmek İçin Aracılarımızla Paylaşılan Bilgiler: Bazı durumlarda, (IP Adresleri gibi) sakladığımız bilgileri servis sağlayıcılar, danışmanlar ve diğer aracılar (" Aracılar ") gibi üçüncü taraflarla paylaşırız, Hizmetlerin işletilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ve yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi amacıyla. Örneğin, spam ile mücadele etmek için servis sağlayıcılarla bilgi paylaşabiliriz ve üçüncü taraf danışmanlar süreçlerimizi ve teknolojimizi geliştirme sürecinde bilgiye erişebilirler. Bu nedenlerle bu tür bilgileri paylaştığımız aracılar genellikle gizlilik yükümlülüklerine tabidir ve size farklı şekilde söylemediğimiz sürece, Temsilcilerimizin kendileriyle paylaştığımız bilgileri, bize yardım etmek için gerekli olan kapsamın ve sürenin ötesinde kullanma hakkı yoktur.

İş Aktarımlarına Göre Açıklanan Bilgiler: Bazı durumlarda, iş varlıklarını almayı veya satmayı tercih edebiliriz. Bu işlemlerde, kullanıcı bilgileri genellikle aktarılan ticari varlıklardan biridir. Dahası, bizim veya varlıklarımızın büyük bir kısmının iktisap edilmiş olsaydı, ya da işten çıkarılıp iflasa girersek, kullanıcı bilgileri üçüncü bir tarafça devredilen veya edinilen varlıklardan biri olacaktır. Bu tür transferler meydana gelebilir ve ilgili tarafların meşru çıkarları olabilir. Bu tür transferlerden sonra, bizim veya varlıklarımızın edinimi, Bilgilerinizi bu politikada belirtilen şekilde kullanmaya devam edebilir.

Kazanılmış olsun (tekrar!) Ya da işten çıkmadıkça (hiçbir şekilde), varlıkların bizden alıcıya aktarımı çok iyi bir şekilde kullanıcı bilgilerini içerebilir. Yalnızca şu anda okuduğunuz Gizlilik Politikasında, burada belirtilen yollarla kullanılmasına izin verilir.

Korumamız ve Başkalarının Korunması İçin Açıklanmış Bilgiler: İfade özgürlüğüne inanırız ve makul ölçüde, topluluğumuzu temelsiz yasal taleplerden korumaya çalışırız. Bununla birlikte, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, (i) herhangi bir kanunu, yönetmeliği, yasal süreci, hükümet talebini veya hükümet düzenini tatmin etmek için gerekli olduğuna inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, koruma ve ifşa etme hakkımızı da saklı tutarız. ii) bu Gizlilik Politikasını, Hizmet Şartlarımızı ve sizinle ilgili olası ihlalleri incelemek de dahil olmak üzere sizinle yaptığımız diğer tüm sözleşmeleri uygulamak , (iii) dolandırıcılık, güvenlik, güven ve güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek, soruşturmak veya başka bir şekilde ele almak (güvenliği artırmak ve dolandırıcılık, spam ve kötü amaçlı yazılımları önlemek amacıyla diğer şirket ve kuruluşlarla bilgi alışverişi yapmak dahil), (iv) kullanıcı destek taleplerine cevap vermek veya (v) hakkımızın haklarını, mülkünü, sağlığını veya güvenliğini korumak, olası şiddet, intihar veya kendine zarar verme durumları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kullanıcılarımız, üçüncü taraflar veya genel olarak halk.

NulaGames'ı kullanan herkesi, birbirimize, veya kendimize zarar vermekten korumak zorundayız. Gizliliği ve toplumu dengelemek için çok çalışıyoruz ve bunun zorluklarını ve bu zorlukları üstlendiğimiz ciddiyeti takdir edebileceğinizden eminiz.

Onayınız veya İhtiyaçlarınızda Paylaştığımız Bilgiler: Bir AB kullanıcısı olduğunuz aşağıda belirtilen haklarınız saklı kalmak kaydıyla, Hesabınızla ilgili sahip olduğumuz bilgileri yayınlamamızı rica ederseniz, makul ve aşırı derecede ağır olmamak durumunda bunu yapacağız.

Diğer Üçüncü Taraflarla Paylaşılan Bilgiler: İş yaptığımız kişi ve kuruluşlarla kamu, toplu veya kişisel olmayan bilgileri paylaşabilir veya ifşa edebiliriz.

Bilgilerinizin Güvenliği ve Saklanması

Sistemlerimizi ve kullanıcılarımızın bilgilerini korumak, NulaGames kullanıcılarının güvenli bir kullanıcı deneyiminden yararlanmasını ve kullanıcılarımızın güvenini korumasını sağlamak için çok önemlidir.

Hesap Bilgileriniz gizliliğiniz ve güvenliğiniz için bir şifre ile korunmaktadır. Çok faktörlü kimlik doğrulama gibi gelecekte de ek güvenlik özellikleri sağlayabiliriz. Hesabınızda Hizmetlere erişmeyi tamamladıktan sonra imzalayarak, benzersiz, güvenli ve korumalı bir şifre oluşturarak ve bilgisayarınıza ve tarayıcınıza erişimi kısıtlayarak Hesabınıza ve bilgilerinize yetkisiz erişimi engellemeniz gerekir.

NulaGames, bilgilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece, NulaGames hesabınız aktif olduğu sürece veya Hizmetler'i size sağlamak için gerekli olduğu sürece koruyacaktır. Artık NulaGames'in bilgilerinizi Hizmetlere sunmak için kullanmasını istemiyorsanız, hesabınızı kapatabilir ve NulaGames, bilgilerinizi yasal yükümlülüklerimize uymak için kullanmaya ve kullanmaya devam etmemize gerek kalmadan sizin hakkınızda sahip olduğu bilgileri siler. anlaşmazlıkları, sözleşmelerimizi yürürlüğe koymak ya da yasaların izin verdiği ölçüde.

NulaGames hesabınız da dahil olmak üzere İnternet'teki tüm hesaplarınız için benzersiz bir şifreniz olması çok önemlidir. Şifreleri hatırlamakta sorun yaşıyorsanız 1Password veya LastPass gibi bir hizmeti kullanmayı düşünebilirsiniz.

Meşru İlgi Alanları

NulaGames, Hizmetlerimizi ve size sunduğumuz reklamları ve içeriği sağlamak, iyileştirmek ve özelleştirmek için bilgilerinizi kullanabilir. Bu, bilgilerinizin bu amaçlarla paylaşılmasını içerebilir ve kişiselleştirilmiş içerik ve hizmetler almak için meşru menfaatlerimizi ve meşru menfaatlerinizi sürdürmek için gerekli olanları yaparız. Bilgilerinizin bu tür amaçlarla kullanılması ve paylaşılması, Hizmetlerimizin nasıl kullanıldığını ve Hizmetlerimizi değiştirmenin yollarını araştırmak için yasal menfaatlerimizi sürdürmemizi ve böylece siz ve diğer kullanıcılar için daha heyecanlı ve ilginç olmasını sağlamak için de gereklidir. Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında açıklanan nedenlerden dolayı kullanılması, Hizmetlerimizi iyileştirme konusundaki meşru menfaatlerimizi takip etmemize, Hizmetlerimizin kullanım modellerine, kullanıcılarımız için Hizmetlerimizin verimliliğine ve ilgisine ilişkin bilgiler edinmemize olanak tanımak için gereklidir.

Bilgilerinizin bu tür amaçlarla paylaşılması da dahil olmak üzere bilgilerinizi güvenlik ve güvenlik amacıyla da kullanabiliriz ve Hizmetlerimizin güvenliğini sağlamak için meşru menfaatlerimizin ve menfaatlerimizin, kullanıcılara karşı korumanın artırılması da dahil olmak üzere takip edilmesini gerekli kılar. her tür taciz, IP ihlali, spam ve suç ve güvenlik riski.

Hangi Bilgiye Erişebilirsiniz?

Kayıtlı bir kullanıcıysanız, Hizmetlere giriş yaparak ve Hesap Ayarları sayfanızı kontrol ederek Hesabınızla ilişkili çoğu bilgiye erişebilirsiniz. Kayıtlı ve kayıtlı olmayan kullanıcılar web tarayıcı ayarlarından çerezlere erişebilir ve silebilir. Hesabınızı Silme ve Hesabınızı Silerken Ne Olur?

Hesabınızı silmek isterseniz, Hesap Ayarları sayfanızdan veya bize e-posta göndererek ve Hesap üzerinde yetki belgesi sağlayarak bunu yapabilirsiniz. “Otorite kanıtı” nı oluşturan, koşullara bağlı olarak değişecektir, ancak genellikle Hesap sahibi olduğunuzdan emin olmak için yeterli tanımlayıcı bilgi gerektirecektir. Buna ek olarak, Hizmetlerin bir kısmının paylaşılması niteliği göz önüne alındığında, Hesabınızda silme işleminden önce gerçekleşen etkinlik (içerik gönderilerinizin etkileşimleri gibi) sunucularımızda saklanabilir ve herkese açık olabilir

Elbette NulaGames'de harika şeyler yapacaksın, ama eğer elveda deme vakti gelmişse, hesabını istediğin zaman ve herhangi bir sebeple silmekte özgürsün. Silme, çoğu zaman hemen etkili olacaktır, ancak arşivlerimizden ve yedeklemelerden her şeyi silmek biraz zaman alabilir.

Temizlenmeyenler, yayınlarınızın etkileşimleridir. Bunlar, içeriğinin onlara ait olduğu her şeyde kalacak.

Daha önce de söylediğimiz gibi, internete çıktıktan sonra bir şeyi silmek gerçekten çok zor olabilir, bu yüzden yalnızca yayınlamak istediğinizden emin olduğunuz şeyleri yayınladığınızdan emin olun.

Bu işlemlerden herhangi birine itiraz etme hakkınız var ve eğer itiraz etmek istiyorsanız lütfen NulaGames ile iletişime geçin.

Kişisel Veri Sahibi Olarak KVKK Kapsamında Haklarınız

KVKK ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla,

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,

Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme

Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

KVKK mevzuatında öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

Eksik veya yanlış verilerin düzeltilmesi ile kişisel verilerinizin silinmesi veya yok edilmesini talep ettiğinizde, bu durumun kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın giderilmesini talep etme, haklarına sahipsiniz.

Bu haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi yazılı olarak veya Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından ayrı bir yöntem belirlenmesi halinde bu yönteme uygun olarak bize iletebilirsiniz.

Yazılı talebinizi info[@]Nula.Com.Tr elektronik posta adresimize güvenli elektronik imza ile imzalanmış olarak gönderebilirsiniz.

Kişisel veri sahibi olarak sahip olduğunuz ve yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için yapacağınız ve kullanmayı talep ettiğiniz hakka ilişkin açıklamalarınızı içeren başvuruda; talep ettiğiniz hususun açık ve anlaşılır olması, talep ettiğiniz konunun şahsınız ile ilgili olması veya başkası adına hareket ediyor iseniz bu konuda özel olarak yetkili olmanız ve yetkinizi belgelendirilmesi, başvurunun kimlik ve adres bilgilerini içermesi ve başvuruya kimliğinizi tevsik edici belgelerin eklenmesi gerekmektedir.

AB Kontrolleri ve Gizlilik Hakları

Genellikle AB'de ikamet ediyorsanız, NulaGames bilgilerinizin veri denetleyicisidir. AB yasalarına uygun olarak, bilgilerinizin kullanımına ilişkin bir dizi hak ve seçeneğiniz vardır.

Erişim ve Bağlantı. 'Erişebildiğiniz Bilgiler' bölümünde açıklandığı gibi, NulaGames hesabınıza giriş yaparak bilgilerinizin çoğuna erişebilirsiniz. Ek erişim gerekiyorsa veya bir NulaGames hesabınız yoksa, bilgilerinizin bir kopyasını istemek için bize ulaşın . Yasal olarak gerekli olduğu hallerde bilgilerinizi kolayca erişilebilir bir biçimde sağlayabilir ve bu bilgilerin bir kısmının üçüncü taraflara aktarılmasına yardımcı olabiliriz.

Düzelt, Kısıtla, Sınırla, Sil. Ayrıca çoğunu düzeltebilir, kısıtlayabilir, sınırlayabilir veya silebilirsiniz. NulaGames hesabınıza giriş yaparak bu işlemleri yapabilirsiniz. Bunu yapamazsanız veya bir NulaGames hesabınız yoksa lütfen bizimle iletişime geçin. Hesabınızı silme ya da NulaGames'ı bırakma hakkında daha fazla bilgi için, lütfen 'Hesabınızı Nasıl Silinir' bölümüne bakın.

Nesne. Yukarıdaki 'Meşru Çıkarlar' bölümünde açıklananlar gibi belirli durumlarda, bilgilerinizin bizim tarafımızdan işlenmesine itiraz etme hakkına da sahipsiniz. Bu gibi durumlarda, işlemeye devam etmek için yasal gerekçelere sahip olduğumuz veya yasal nedenlerle gerek duyulmadığı sürece bilgilerinizi işleme koymayacağız. Verilerinizi doğrudan pazarlama amacıyla kullandığımız yerlerde, bu tür iletişimlerdeki abonelikten çıkma bağlantısını kullanarak, hesap ayarlarınızı değiştirerek veya bizimle iletişime geçerek her zaman itiraz edebilirsiniz.

Onayı iptal et. Bilgilerinizin işlenmesi ve Hizmetlerimizi herhangi bir zamanda kullanmanız için onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. Hizmetlerimizle etkileşime girerek izin verebilmenize benzer şekilde, Hizmetlerimiz aracılığıyla da onayınızı geri çekebilirsiniz. Yukarıda açıklandığı gibi NulaGames hesabınızı silmeyi seçebilirsiniz.

Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlarla kullanılmasına veya paylaşılmasına onayınızı geri çekerseniz, Hizmetlerimizin tümüne (veya herhangi birine) erişiminiz olmayabilir ve size (veya herhangi birinden) herhangi birini sağlayamayabiliriz. Hizmet Koşulları ve bu Gizlilik Politikamız uyarınca Hizmet Şartlarımız. Bazı durumlarda, onayınızı geri çekmenin belirli işleme faaliyetleriyle sınırlı olmasının yasal bir dayanağı varsa, onayınızı aldıktan sonra bilgilerinizi işleme koymaya devam edebiliriz. Örneğin, yasal bir yükümlülüğe uymak için bunu yapmamız gerekirse bilgi verilerini saklayabiliriz.

Şikayet. Sahip olabileceğiniz diğer haklara halel getirmeksizin, yerel denetim otoritesine karşı bize şikayette bulunma hakkına da sahipsiniz.

Transferler

NulaGames sunucuları Amerika ve Avrupa Birliği ülkelerindedir. Bilgileriniz ABD'de ve Avrupa Birliği ülkelerinde toplanacak ve işlenecektir. Amerika Birleşik Devletleri, bilgiye erişim konusunda hükümet koruması ve kuralları konusunda farklı yasalara sahiptir ve ülkenizle aynı veri koruma önlemlerine sahip olmayabilir. Hizmetlerimizi kullanmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bununla birlikte, Hizmetlerimizi kullanmak isterseniz, bizimle aranızdaki sözleşmenin şartlarını belirleyen Hizmet Şartlarımızı kabul etmeniz gerekir. NulaGames'in bilgilerinizi AEA dışında transfer ettiği düşünülürse, NulaGames, bizim aramızdaki sözleşmeye uygun olarak Hizmetlerimizi size ulaştırmak için böyle bir transferin gerekli olduğuna güvenir.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz, bu yüzden ara sıra kontrol etmelisiniz. Materyal olan değişiklikler yaparsak, yürürlüğe girmeden önce veya doğrudan size bir bildirim göndererek, bu tür değişikliklere ilişkin bir bildirim yayınlayarak sizi bilgilendiririz. Gizlilik Politikasının en son ne zaman güncellendiğini görmek için lütfen 'son değiştirilme tarihine' bakın.

Doğrudan Sorular

Hizmetleri kullanarak gizlilikle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize info[@]Nula.Com.Tr e-posta adresinden ulaşın.
Powered by NulaSoft© 2017-2022